Özel Avcılar Baymak Klima ve Kombi Servisi


Küçük ev aletlerinden, elektronik cihazlara kadar çok geniş bir kapsamda, en kaliteli ürünleri sizlere sunan Baymak, alanında tüketicilerin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Baymak marka ürünler, yenilikçi tasarımları ve teknolojinin tüm imkanlarıyla donatılmış dizaynları sayesinde, kullanıcıların tercih nedeni olmayı başarmaktadır.

Baymak markasına ait tüm cihazlarınız için, müşteri memnuniyetini esas almış olan firmamız, Avcılar Baymak Özel Servisi olarak sizlere hizmet vermektedir. Sektördeki özel servis firmaları arasında söz sahibi ve en çok tercih edilen servis olmayı hedefleyen firmamız, sizlere en kaliteli, güvenli ve yenilikçi çözümleri sunmaktadır.

Haftanın 7 günü ve günün 24 saati bizlere ulaşarak, Baymak cihazlarınız konusunda yaşadığınız tüm problemler için teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimizde, uzman kadromuz ve teknolojinin en son imkanlarıyla zenginleştirilen teknik ekipmanlarımız ile dilediğiniz an, bir telefon kadar yakınınızdayız.

Özel Baymak Servis Avcılar, günün her anında 444 7 856 numaralı Çağrı Merkezimiz aracılığı ile ulaşarak, tüm teknik destek taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Çağrı Merkezimiz tarafından hemen işleme alınacak olan talepleriniz, deneyimli kadromuzca en kısa sürede incelenip, sizlere en profesyonel çözümler sunulacaktır. Tüm işçilik ve yedek parça değişimi hizmetlerinde, 1 yıl garanti veren servisimiz, sizler için kesintisiz olarak çalışmaktadır. Teknik destek talepleriniz için bize ulaştığınızda, kaliteli ve profesyonel yaklaşımla hizmet almanın keyfini yaşayacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir