Özel Ambalaj Tasarımları ve Karton Çanta Fiyatları

Karton Çanta Fiyatları ile İstanbul merkezli ilimize özgü keçi sütü ile hazırlanan Karton Çanta herkes tarafından sevilerek tüketilmektedir. Verdiğimiz hizmetler kapsamında yapılan organizasyonlarda da dondurma ikramı yapılabileceği gibi esprili showlar ile misafirlerinizin ve özellikle çocukların eğlenmesini sağlayabiliriz. Geleneksel İstanbul merkezli hijyenik şartlar altına ayağınıza kadar getiren servislerimiz ile siz de bulunduğunuz ortamı renklendirecek bir aktiviteye katkı sağlamış olabilirsiniz.

Özellikle baharın gelmesi ile artan ambalajlama talepleri çerçevesinde

  • Sokak davetlerinde dağıtılan karton çantalar
  • Panayırlarda gelen ziyaretçilere verilen ambalaj ürünleri
  • Mezuniyet törenlerinde özel oluşturulan karton çantalar
  • Doğum günleri ve
  • Sünnet düğünleri için şirketimizden hizmet alabilir ve davetinize katılan küçük büyük herkesi mutlu edebilirsiniz. Şirketimizin verdiği diğer ambalaj hizmetleri için Karton Çanta linkine tıkladığınızda açılan adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ambalaj hizmetlerimiz geleneksel usulde giyilmiş ve tecrübeli elemanlar tarafından verilmektedir. Karton Çanta Fiyatları sağlıklı bir şekilde korunduğu stantlarımız istenen gün ve saatte söylenen adreste olacaktır. Külahta yapılan eğlence sunumlar dondurma standının önünde bir anda kuyruklar oluşmasına neden olacaktır. Ekiplerimiz tüm gün dondurma servisi yaparak davetlilerin eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirler. Zengin içerikler ile hazırlanan bir davet, katılımcılarında memnun kalmasını sağlayacaktır. Fuar organizasyonları ve tanıtımlarda da kullanılabilecek olan dondurma dağıtma hizmeti özellikle yabancı turistleri ağırlayan mekânlarda da tercih edilmektedir.

Sunduğumuz hizmetler ile Türkiye’nin en büyük firması olmaktan gurur duyarız. Kadrolarımız aynı gün farklı organizasyonlarda yer alabilecek kadar geniş ve donanımlıdır. Çalışmalarımız büyük bir titizlikle yapılır. Yer alacağımız organizasyon alanını önceden görerek ihtiyaç duyduğumuz malzemelerin teminini sağlar ve çalışmanın yapılacağı gün hiçbir şeyin aksamdan tamamlanmasını sağlarız. Pamuk şekerden patlamış mısıra, kestaneden pilav arabasına, elma şekeri standından döner üretim servisine kadar aklınıza gelecek her hizmet için bizi arayabilirsiniz. Özellikle yaz davetlerinin veya sokak organizasyonlarının en özel sunumu olan Karton Çanta üretim seçenekleri için hemen bizi arayabilirsiniz. Siz isteyin, biz getirelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir