Özel Altus Teknik Servis Merkezi

Özel Altus Teknik Servis Merkezi

Teknoloji denince insanların aklına bilgisayar telefon gibi icatlar gelir. Ancak bunların yanında çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı klima gibi buluşlar da gerçekten insanların hayatlarını fazlasıyla kolaylaştırmıştır. Eğer buzdolabı olmasaydı yiyeceklerimizi günlük olarak tüketmemiz gerekirdi onları depo edemezdik.

Çamaşır ve bulaşık makineleri olmasaydı temizlik gerçekten de çok zorlu bir iş olacaktı. Klima da aynı şekilde. Söylediğimiz gibi bu eşyaların olmadığı durumlar çok zor zamanlardır. Bu aletlerin arıza yapmaları da işte bu zamanlardan bazılarıdır. Onları bir an önce tamir ettirmek için elimizden geleni yaparız. Servislerini çağırırsız. Ancak her zaman yetkili servis konusunda uzman olmayabilir. İşte burada biz devreye giriyoruz.

Altus Servis İstanbul olarak özel servis hizmeti vermekteyiz. Yetkili servis değiliz ve bunun avantajını kullanıyoruz. Avantajının ne olduğunu sorarsanız da sırf isim hakkı için büyük bir para ödemediğimiz için bu aradaki farkı siz müşterilerimize indirim olarak yansıtma şansını buluyoruz.

İnternetten yetkili servis hakkındaki şikâyetleri aratırsanız eminiz ki birçok şikâyetle karşılaşacaksınız. Hatta bazıları gerçekten de abartı gelecek. Ama böyle olaylar yaşanmakta. Biz yaptığımız işte iddialıyız. Defalarca servisi çağırıp problemi bildirmenize rağmen sorunu anlaşılamadığı için ürünün sorunsuz olduğunu söyleyen servisler var. Biz kendimize bu konuda güveniyoruz. Ayrıca tüm işlemlerimizde 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Bize ulaşmak istiyorsanız web sitelerimizden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir