LG K52 Modelinin Render Görüntüleri Gün Yüzüne Çıktı

LG, yakın zamanda yeni bir bütçe dostu akıllı telefon modeli tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket bu modeli LG K52 olarak lanse edecek be uygun fiyatı ile birçok kişi için satın alınabilir bir cihaz olacak. Yakın zamanda tanıtılması beklenen LG K52 modelinin şimdi de tüm tasarım detaylarını ortaya koyan render görüntüsü gün yüzüne çıkmış durumda.

LG’nin yaklaşan akıllı telefon modelinin render görüntüleri ünlü teknoloji uzmanı Evan Blass tarafından paylaşıldı. Yayınlanan görüntülerde bütçe dostu akıllı telefon modelinin kamera deliğine sahip bir ekrana ve arka bölümde dörtlü kamera kurulumuna sahip olduğu görülüyor. Aynı zamanda cihazın mavi ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile geldiğini de öğrenmiş oluyoruz.

Akıllı telefon, kutusundan Android 10 tabanlı LG UX ara yüzü ile birlikte çıkacaktır. Cihazın arka kısmında sol üst köşeye konumlandırılmış bir kamera modülü yer alıyor. Bu modül içerisinde dört adet kamera sensörü ve bir de LED flaş bulunuyor. Bu LED flaş normal cihazlara göre biraz daha büyük boyutta karşımıza çıkmaktadır.

LG K52 modelinin sol kısmında ses butonları ve sağ kısmında ise güç butonu yer alıyor. Cihazda güç butonuna entegre edilmiş fiziksel parmak izi okuyucunun yer alıp almadığı ise henüz bilinmiyor. Şimdilik aktardığımız bilgiler dışında herhangi bir resmi bilgi LG tarafından paylaşılmadı.

Bununla birlikte render görüntüsündeki cihazların ekranında yazan “1 Eylül” tarihi de zaten geçti. Bu nedenle cihazın oldukça yakın bir zamanda tanıtılması muhtemel. LG’nın yaklaşan bütçe dostu akıllı telefonu ile ilgili yeni detaylar geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu nedenle MaviGundem.com’u ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye devam edin.

“LG K52 Modelinin Render Görüntüleri Gün Yüzüne Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir