Uzman Kadrolu Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Günümüzde nakliye hizmeti yurt dışındaki ülkeler arasında kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir. İnternette yer alan bilgilere bakarak kişiler binlerce farklı firma ile karşılaşabilirler. Ancak kişiler hem güvenilir hem de uygun fiyatlı bir işlem için firmamızla iletişim kurabilir ve kolay bir nakliye hizmeti alabilirler. Uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinde tecrübeli firmamız gerekli olan belgeleri sizler için hazırlar ve işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Uluslararası ev taşıma işleminde gerekli olan belgeler ise aşağıdaki gibidir;

  1. Gönderilecek olan eşyaların detaylı raporu,
  2. Kişinin pasaport kopyası,
  3. Türkiye Cumhuriyeti kimlik kopyası,
  4. Gerekli gümrük işlemleri için vekaletname belgeleri firmamız tarafından destek verilerek tamamlanmaktadır. Bu sayede kişilerin işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Kaliteli ve güvenilir bir nakliye hizmeti sağlayan firmamızdan uluslararası evden eve taşımacılık hizmeti için fiyat alabilirsiniz. Eşyaların kapladığı alan, miktarı ve büyüklüğüne bağlı olarak kişilere bir ücretlendirme yapılır. Ayrıca ücretlendirme eşyanın alınacağı ülke ve şehirden, gönderileceği ülke ve şehre bağlı olarak da değişmektedir. Uluslararası alanda birçok ülkeye eşya gönderimi sağlanmaktadır. Bütün ülkeler arasında Avrupa kıtasına yapılan eşya gönderimleri çok daha uygun bir fiyata olacaktır. Diğer ülkelerin sahip olduğu gümrük ödemeleri ve vergiler nedeni ile kişilerin daha fazla ücret ödemesi gerekecektir.

MMT LOJİSTİK – Door To Door Service
Lojistik & Uluslararası Evden Eve Nakliyat
+90 (850) 550 8580
+90 (533) 141 8343

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir