Sunderland ‘Til I Die

Sunderland ‘Til I Die genel anlamda incelenecek olduğu zaman hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile büyük bir merak noktası haline gelmektedir. 42 dakika boyunca herkesi ekranlara kilitlemeyi başaran bir yapım olmasından ötürü de izleyen herkes büyük bir merakla izlenme konuları arasında da yer almaktadır. Yedisinden yetmişine kadar herkesi ekranlara gelen bir yapım olmuştur.

Sunderland ‘Til I Die belgesel kategorisinde yer almıştır. Proje aşamasında olurken ekranlara gelen ve 8 bölümlük olarak yer alan bir dizi olmuştur. 42 dakikalık bölümler olarak ekranlara yer alan yapım 2018 yılı içerisinde iki sezon olarak ekranlarda yer almaktadır.

İngiltere sınırlarında yer alan bir yapım olurken yine de ön planda yer almaktadır. Bu kadar farklı bir yapım olmasından ötürü de öne çıkan yapımlar arasında da ilk sıralarda öne çıkmayı başarmaktadır.

Resmi Pokerklas giriş websitesi ile değişen giriş adreslerine ve kullanılan güncel domaine web ve mobil üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sunderland ‘Til I Die Konusu

Sunderland ‘Til I Die konusu ile de herkesi mest etmektedir. İngiliz futbol kulübü olarak yer alan Sunderlan’i Premier League’den düşmenin vermiş olduğu ve getirmiş olduğu sorunlar ile başa çıkma konusunda ilk sıralarda yer almaktadır. 2017 – 2018 yılı sezonunun özelinde taraftarların ve şehrin kulübe tutkularını gözler önüne sermeye de devam etmektedir.

Şehrin kısa sürede kulübe karşı olan tutkularını ön plana yapan olurken belgesel kategorisinde yer alan bir yapım olurken belgesel kategorisinde öne çıkan yapımlar arasında da öne çıkmaktadır. Bu kadar farklı bir yapım olurken herkesi kısa sürede ekranlara kilitlemeyi başarmıştır.

Pokerciyiz.biz sizlerle

Sunderland ‘Til I Die Oyuncu Kadrosu

Sunderland ‘Til I Die oyuncu kadrosu genel anlamda incelenecek olduğu zaman;

  1. John OShea
  2. Adiden McGeady
  3. Martin Bain
  4. Nick Barnes
  5. Tom Mallion

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir