Samsung Galaxy M51 Modelinin Basın Render Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung’un SM-M515F model numarasına sahip akıllı telefon modeline dair sızıntılar her geçen gün artıyor. Bu sefer de Samsung Galaxy M51 modelinin basın render görüntüleri ortaya çıktı. İlk çizimler üçlü bir kamera kurulumu, arka bölümde bir parmak izi tarayıcı ve ekranın sol köşesinde bir kamera deliği sunarken, yeni sızdırılan resmi basın renderları bu detayların tamamen farklı olduğunu ortaya koyuyor.

Galaxy M51 modeli, L tasarımıyla sunulacak dörtlü kamera kurulumuna sahip olacak. Cihazın arka bölümünde bir fiziksel parmak izi tarayıcı bulunmayacak. Şirket bunun yerine güç butonuna entegre edilmiş bir fiziksel parmak izi sensörü sunacak. Bunun yanı sıra cihazın ekranın bir kamera deliği olacak ancak eski sızıntılardaki gibi bu kamera deliği sol üst köşede de değil de ekrana ortalanmış bir şekilde karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy M51 Modelinin Bilinen Tüm Özellikleri

Parmak izi okuyucunun ekranda da değil de yan bölümdeki butona entegre ediliyor olması ekranın AMOLED değil de LCD bir ekran olacağı anlamına geliyor. Çünkü LCD ekran olduğu zaman ekran altı parmak izi okuyucu çözümü imkansız hale geliyor. Galaxy M51’in alt bölümünde bağlantı noktası olarak USB Type-C girişi yer alırken bu girişin solunda ise 3,5mm kulaklık girişi mevcut olacaktır.

Teknik özellikler konusunda hala pek fazla bilgimiz yok. Ancak bilinenlere göre akıllı telefon 25W hızlı şarj desteğine sahip 7.000mAh gibi devasa kapasiteli bir batarya ile gelecek. Cihaz gücünü Qualcomm Snapdragon 730 yonga setinden alacak ve buna yonga setinde 8GB RAM eşlik edecek. İlk sızıntılarda cihazın 64MP ana kamera ile geleceği belirtilse de diğer özellikler gibi bunun da yanlış çıkma ihtimali yüksek görünüyor.

Başka bir haber kaynağına göre Samsung’un yeni orta sınıf akıllı telefon modeli, Eylül ayının ikinci yarısında piyasaya sürülecek. Bununla birlikte bu kaynak akıllı telefonun olası fiyat aralığına dair bir tahmin de sunuyor. Bu tahmine göre Samsung Galaxy M51 modelinin fiyatı 330 ila 400 ABD Doları arasında bir fiyatlandırmaya sahip olacak.

“Samsung Galaxy M51 Modelinin Basın Render Görüntüleri Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir