Realme Narzo 20 ve Narzo 20 Pro Modelleri Yakında Tanıtılacak

Realme, sadece birkaç ay önce Hindistan’da Narzo isimli yeni bir akıllı telefon serisi duyurdu. Şirket, bu seri altında Narzo 10 ve Narzo 10A olmak üzere iki adet akıllı telefon modeli piyasaya sürdü. Ancak yeni bir sızıntıya göre Çinli akıllı telefon üreticisi, Realme Narzo 20 ve Realme Narzo 20 Pro modellerini yakın bir zamanda tanıtacak.

Şirketin yaklaşan yeni nesil Narzo modelleriyle alakalı ilk bilgi Mukul Sharma’dan geldi. Teknoloji uzmanı olarak bilinen Mukul Sharma, Twitter üzerinden Narzo 20 ve Narzo 20 Pro modellerin yakında piyasaya sürüleceğini iddia etti. Henüz bu iki akıllı telefon modeli hakkında gerek özellik gerek tasarım konusunda bir bilgi mevcut değil. Ancak cihazların tanıtım tarihi yaklaştıkça ortaya çıkacak bilgiler de artış gösterecektir.

Realme Narzo 10 ve Narzo 10A modelleri, yeniden yapılandırılmış veya yeniden markalandırılmış şeklinde belirtebileceğimiz modellerdir. Şirketler bazı akıllı telefon modellerini bölgelere göre ufak değişiklikler ile yeniden yapılandırarak farklı isimler ile piyasaya sürebiliyor. Narzo 20 ve Narzo 20 Pro modelleri de tıpkı bir önceki nesil modeller gibi muhtemelen yeniden markalandırılmış cihazlar olarak tanıtılacaklar.

Realme Narzo 10A modeli ilk olarak Endonezya’da piyasaya sürülen Realme C3 modelinin yeniden markalanmış varyantıdır. Realme Narzo 10 modeli ise Myanmar’da tanıtılan Realme 6i modelinin yeniden yapılandırılmış hali olarak piyasaya sürülmüştür. Narzo serisi Hindistan’da satışa sunulurken bu serideki modellerin diğer isimlerdeki varyantları ülkemizde ve diğer Avrupa ülkelerinde satışa sunulmaktadır.

Realme, şu anda farklı akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmalar yürütüyor. Şirket, Hindistan’da Realme 7 serisini piyasaya sürmeye odaklanırken, Çin’de ise Realme X7 serisini tanıtmaya odaklanmaktadır. Narzo 20 serisindeki modeller ise muhtemelen bu iki serideki yeni modellerden sonra piyasaya sürülecektir. Realme’nin yeni akıllı telefonları hakkında bilgiler geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“Realme Narzo 20 ve Narzo 20 Pro Modelleri Yakında Tanıtılacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir