OnePlus Clover Modeli, Snapdragon 460 İle GeekBench’te Göründü

Geçtiğimiz hafta, OnePlus’ın OnePlus Clover isimli bir akıllı telefon modeli piyasaya süreceğine dair raporlar ortaya çıktı. Şimdi şirketin giriş seviyesi olarak konumlandıracağı model ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı. OnePlus’ın Clover isimli yaklaşan modeli, Qualcomm Snapdragon 460 işlemci ve 4GB RAM ile birlikte GeekBench’te göründü.

MySmartPrice tarafından Clover modelinin GeekBench sonuçları paylaşıldı. Bu sonuçlara göre akıllı telefon, “bengal” kod adında olan, 1.80GHz çalışma hızına sahip olan, sekiz çekirdekli bir CPU ile gelecek. Bununla birlikte 4GB RAM’a sahip olan modelde yonga seti olarak Qualcomm’un Snapdragon 460’ı olacak. “OnePlus BE2012” model numarasına sahip olan cihaz, tek çekirdekli testte 245 puan alırken çok çekirdekli testte ise 1174 puan almaktadır.

OnePlus Clover, 6,52 inç boyutunda ve HD+ çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak. Cihaz, 64GB dahili depolama alanı ile birlikte gelecek ve 18W hızlı şarj desteğine sahip 6.000mAh bataryaya sahip olacak. Cihazın arka bölümüne konumlandırılmış fiziksel parmak izi okuyucu sunulacak ve bununla birlikte OnePlus Clover modelinde 3,5mm kulaklık girişi mevcut olacak.

Akıllı telefonun arka bölümünde üçlü kamera kurulumu sunulacak. Bu üçlü kurulum 13MP ana kamera, 2MP makro kamera ve 2MP derinlik algılayıcı sensör olarak karşımıza çıkacak. OnePlus’ın yaklaşan modelinin iyi bir fiyat/performans dengesi ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu da satış sayıları üzerinde elbette etkili olacaktır.

OnePlus’ın genel olarak üst seviye ürünler üreten bir firmaydı. Ancak şirket son zamanlarda daha orta sınıf ve alt sınıf modeller üzerinde de çalışmalar yürütüyor. Bütçe dostu modeller söz konusu olduğu zaman birçok marka bu segmentte kıyasıya rekabet ediyor. Bakalım OnePlus diğer rakip markalar ile rekabet edebilecek düzeyde bir ürün ortaya koyabilecek mi? Bu sorunun cevabını ilerleyen süreçte biliyor ve görüyor olacağız.

“OnePlus Clover Modeli, Snapdragon 460 İle GeekBench’te Göründü” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir