Firmanın Sunduğu Hizmet Belgelendirme Yetkileri

Tuğra Danışmanlık birçok farklı alanda belge veren güvenilir işletmelerin başında gelir. Sektör içerisinde uzun yıllardan beri hizmet verdiği için müşteri memnuniyeti %100’e yakındır. Müşteri memnuniyetine önem verdiğinden dolayı her geçen gün daha popüler hale gelmiştir.

Tuğra Danışmanlıkta Sunulan Hizmetler

Tuğra Danışmanlık, markaların kalite standardı geliştirmesini sağlayan pek çok belgeyi almasına yardımcı olur. Bu belgeler sayesinde işletmeler kendilerini daha kolay geliştirme fırsatı buluyor. Tuğra Danışmanlıkta sunulan hizmetlerden bazıları şunlardır:

  • Marka patent tescil belgesi
  • ISO 14001 belgesi
  • Helal gıda belgesi
  • G Belgesi

İhtiyaca uygun çözümleri kısa sürede sunan Tuğra Danışmanlık uzman bireyler ile çalışır.

Tuğra Danışmanlık Misyonu

Tuğra Danışmanlık kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranarak güvenli çalışma ortamı oluşturmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda hareket ederken hızlı, etik ve pratik çözümler sunmayı ilke edinmiştir. Sektör içerisindeki gelişmelerden anında haberdar olan bu danışmanlık firması müşterilerinin daha rahat hareket etmesine yardımcı olabiliyor.

TS EN ISO / IEC 17021 gibi kalite standartlarına uygun hareket eden firma kendisini sürekli geliştirmektedir.

Tuğra Danışmanlık İletişim

Tuğra Danışmanlık uzman kadrosuyla hizmet veriyor. Uzman kadrosuna ulaşmak için telefon numaraları ile iletişime geçilebiliyor. 0532 131 55 58 ve 0312 328 16 32 numaraları üzerinden mesai saatleri içerisinde yetkili kişi ile diyalog kurulabiliyor. Ancak telefon numarasını kullanmak istemeyen kişiler mail hesabını kullanarak işletmeye mesaj gönderebiliyor.

www.tugradanismanlik.com üzerinden kolay bir şekilde iletişim bilgileri görüntülenebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir