ECA Kombi Servis Hizmetleri


Kullandığım ECA marka kombimin bakım hizmetleri için tercih ettiğim firmayı sizlere de tavsiye etmek için bu yazıyı yazıyorum. Kolay kolay bir şeyi beğenmem, özellikle para ödüyorsam karşılığını en iyi şekilde almak isterim. Bunu bana sunan ve profesyonelliği ile artı puanı kapan ECA Özel Servisi, sizlere tavsiye etmek istediğim özel bir firma!

ECA marka ürünlerinizi en iyi şekilde inceleyen ve sorunlarını en kısa sürede çözen bu firma sayesinde sizler de ürünlerinizi koruma altına alabilirsiniz. 1 yıl garantili hizmet politikası ile yola çıkan ve sektöre bu ayrıcalığı sunan firma, haftanın her günü kapılarını siz değerli müşterileri için açmaya devam ediyor. Profesyonel teknik kadro sorularınıza ayrıntılı bir şekilde yanıt veriyor ve aynı şekilde güler yüzlü çağrı merkezi ekipleri de sorularınızı yanıtsız bırakmıyor.

ECA Kombi Servisi, kendilerine ulaşmanız için farklı yollar ve farklı iletişim araçları sunuyor ancak online hizmet an itibarıyla aktif değil ve kısa bir süre sonra aktif olacağını da dipnot olarak sunmak istiyorum. 444 78 56 numaralı telefon ise haftanın her günü aktif!

Bu numara sayesinde yetkili isimlere direkt olarak ulaşabilirsiniz ve arıza bilgilerinizi iletebilirsiniz. ECA marka ürünlerinizin tamamı için bu firmayı gözünü kapalı tercih edebilir ve garantili hizmet sayesinde bu firmaya biraz daha güvenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir