Artık Sağlıklı Ve Estetik Gülüşlere Sahip Olabilmek Mümkün! 

2017 yılından itibaren hizmet sunmaya başlayan kartal diş kliniği Ulusoy, ağız ve diş sağlığı sorunlarına ilişkin her türlü tedavileri uygulamaktadır. Alanında uzman hekim kadrosu ile birlikte modern tıp cihazlarını bünyesinde barındıran klinik, güvenli, hızlı ve doğru bir tedavi yöntemi sunmaktadır. Tüm bunların yanında klinik personellerinin hastalara yaklaşımı hastalarda iyi bir izlenim de bırakmaktadır.

 Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hizmetleri

 2017’de açılan muayenehane 2019’da alanında uzman hekim kadrosunu oluşturmasıyla birlikte poliklinik olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu durum Ulusoy kartal diş kliniği yılların tecrübesine dayanan hizmetlerinin uzman hekimlerle birlikte profesyonel düzeyde olduğunu tescil etmiştir. Klinikte uygulanan tedaviler ise şunlardır:

l Muayene

l Oral

l Diagnoz (İlk Tanı), Radyoloji

l Restoratif Dış Tedavisi

l Kompozit Dolgu

l Endodonti

l Protez

l Periodontoloji

l Pedodonti

l Cerrahi

l İmplantoloji

l Ortodonti

l Gülüş Tasarımı

l Lazer Destekli Diş Hekimliği

Poliklinik hizmeti sayesinde kartal diş kliniği Ulusoy ile birlikte artık sağlıklı ve estetik gülüşlere sahip olabilmek mümkündür. Nitekim estetik gülüşlere sahip olabilmenin ve en önemlisi sağlıklı ağız ve dişlere sahip olabilmenin ilk adımı güvenli bir klinik bulmaktır. Bunun ölçütünü ise hekimler ve tedavide kullanılan cihazlar belirler. Tüm bunları profesyonel düzeyde bünyesinde barındıran bir klinik güvenli olabilmektedir. Aksi takdirde yanlış ve eksik uygulanan tedavi ağız ve diş sağlığını olumsuz etkiler ve geri dönüşü olmayan sonuçlara da yol açar.

 Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Avantajları

 Modern tıp yöntemleri günümüzde insanların tedavi süreçlerinde en etkili ve en doğru sonuçlar doğuran tedavi yöntemleridir. Alanında uzman hekim kadrosu ile birlikte Ulusoy ağız ve diş sağlığı polikliniği hizmetine modern tıp cihazları ile birlikte devam etmektedir. Bu sayede bir diş kliniğinde en çok duyulan güven ihtiyacını karşılamaktadır.

 İstanbul’da Kartal ilçesi Yayla Mahallesinde poliklinik hizmeti veren Ulusoy ağız ve diş sağlığı polikliniği hizmete açıldığı tarihten bu yana kesintisiz olarak güvenli ve sağlıklı bir hizmet vermektedir. Alanında uzman hekim kadrosu ve bünyesinde barındırdığı modern tıbba uygun cihazları ile birlikte güvenli ve doğru tedavinin adresi olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir