AnTuTu, Temmuz Ayının En İyi Üst ve Orta Sınıf Akıllı Telefonlarını Açıkladı

AnTuTu, akıllı telefonların performansı ile ilgili raporlar sunan ve en iyileri belirleyen bir test platformudur. Şirket her ay olduğu gibi bu ayda “Temmuz Ayının En İyi Üst ve Orta Sınıf Akıllı Telefonları” sıralamasını yayınladı. Performansa göre yapılan bu liste 1 Temmuz ve 31 Temmuz arasında toplanan verilere dayanmaktadır.

Haziran ayı için en iyi modellerin listesine buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim Temmuz ayının en iyilerine. Amiral gemisi modellerin olduğu listede geçen ay olduğu gibi bu ay da en tepede Oppo Find X2 Pro modeli yer alıyor. Elde ettiği 613.048 puan ile zirvede olan Find X2 Pro’nun ardından ise ikinci sırada 606.490 puan ile Oppo Find X2 modeli geliyor. Bu modelden sonra ise sırasıyla Redmi K30 Pro, Xiaomi Mi 10 Pro ve iQOO Neo3 modelleri gelmektedir.

Temmuz Ayının En İyi Üst Sınıf Akıllı Telefonları:

Bu modellerin ardından altıncı sırada Oppo Ace2 isimli model geliyor. Yedinci sırada Vivo X50 Pro Plus modeli yer alırken, sekizinci sırada ise Realme’nin X50 Pro modeli bulunuyor. Bu modellerden sonra ise dokuzuncu sırada Meizu 17 Pro ve hemen ardından son sırada iQOO 3 modeli geliyor. Listeye genel olarak baktığımız zaman tüm modellerin gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga setinden aldığını görmekteyiz.

Amiral gemisi modelleri performans listesinden farklı olarak orta sınıf modellerin listesinde farklı yonga setleri de görebiliyoruz. AnTuTu’nun Temmuz ayı listesine göre orta sınıf modellerin kralı Oppo Reno3 5G modeli olmuş durumda. Bu modelin ardından Redmi 10X 5G, Redmi 10X Pro 5G ve Honor 30 modelleri sırasıyla ikinci, üçüncü ve dördüncü sıraya yerleştiler. Beşinci ve altıncı sırada ise yine sırasıyla olmak üzere Huawei Nova 7 Pro ve Huawei Nova 7 modelleri bulunuyor.

Temmuz Ayının En İyi Orta Sınıf Akıllı Telefonları:

Listenin yedinci ve sekizinci yine Huawei’nin alt markası Honor’un modelleri bulunuyor. Yedinci sırada Honor X10 yer alırken sekizinci sırada ise Honor 30S modeli bulunmaktadır. Bu modellerin ardından dokuzuncu sırada Huawei Nova 7 SE modeli gelirken, onuncu yani son sırada ise bu listenin tek Qualcomm işlemcili akıllı telefonu olan Redmi K30 5G modeli gelmektedir.

“AnTuTu, Temmuz Ayının En İyi Üst ve Orta Sınıf Akıllı Telefonlarını Açıkladı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir