Heets Aroma Çeşitleri

E-sigaraların boyutları ve şekilleri nedeniyle taşınması kolaydır. Günlük hayatın bir parçası olan elektronik sigaraların kullanımı oldukça kolaydır. Elektronik sigaralar heets sigara satın al için uygun paket ve çantalar üretilmektedir. Bu şekilde taşıması kolaydır. Elektronik sigaranızın zarar görmemesi için yanınızda götürmeniz de önemlidir. Çantanızda, arabanızda veya cebinizde taşıması kolaydır.

Elektronik sigaranızı cebinizde veya çantanızda taşımak için bir elektronik sigara kutusu veya kabı kullanmak en doğrusudur. Bu sayede elektronik sigara dış hasarlardan korunmuş olur ve sıvı sızıntısını engeller. Elektronik sigaraların iqos elektronik sigara en büyük avantajlarından biri de her an yanınızda taşıyabilmenizdir. Böylece isteyen herkes istediği elektronik sigara modelini seçerek bu harika cihazları kullanmaya başlayabilir.

Normal sigaralar sadece içenlerin sağlığını değil, çevrelerindekilerin de sağlığını etkiler. Ama e-sigara bu anlamda masumdur ve aynı ortamda bulunan kişilerde sağlık sorunu yaratmaz. Erken yaşta sigara içmenin ciddi sonuçları olabilir. Aynı şey elektronik sigara için de geçerli ama normal sigara kadar değil. Bu nedenle belirli bir yaşın altındaki kişiler kesinlikle normal sigara veya elektronik sigara kullanmamalıdır.

Elektronik sigara, vaping cihazı veya sentetik sigara olarak da bilinen e-sigara, bir e-sıvının içeriğini buharlaştırarak kullanıcıya bir tür tat, aroma ve nikotin içeren buhar sağlar. Dünyada tütün bağımlılığından kurtulmanın en etkili yollarından biri elektronik sigara, yoğunlaştırılmış buharlı modern elektronik sigara, pod kartuşlu modern sigara ve elektronik sigara gibi çeşitli alt modellerdedir. Tek pille çalışır. . Tütün sigaralarının yerini almak heets iqos üzere üretilen elektronik sigara cihazlarının tanınmış üreticileri arasında SMOK, Geekvape, Aspire, Justfog ve Vaporesso gibi markalar bulunmaktadır.

E-sigara modelinin buhar üretme gücü watt değerine göre belirlenir. Vat değeri ne kadar yüksek olursa, e-sigara modelinin buhar üretme kapasitesi de o kadar yüksek olur. Mod elektronik sigara cihazları da elektronik nargile olarak adlandırılır ve maksimum 200 watt buhar kapasitesi vardır. Bunun için pod mod e-sigara modelleri maksimum 40 watt buhar üretir. Kutu mod olarak da bilinen tek şarjlı pille çalışan e-sigara cihazları 80-100 watt buhar üretir ve oldukça kullanışlıdır.

Kaynak: https://sigaramiz9.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir