En Başarılı PC Bakım Programı: Doctor Kerish 2022 İncelemesi

PC bakım programı Doctor Kerish 2022, milyonlarca Windows kullanıcısı tarafından tercih ediliyor. Bir bilgisayar bakım programından fazlasını sunan hizmet, gelişmiş özellikleriyle ön plana çıkıyor. Doctor Kerish 2022 incelemesi ile programın neler sunduğunu detaylı bir şekilde açıklayacağız.


İlginizi Çekebilir: Öğrenciler İçin En İyi Laptop Deneyimi: Lenovo IdeaPad Gaming 3


Doctor Kerish 2022 İncelemesi

Windows bilgisayarlar, kullanılmaya başlandıktan bir süre sonra ilk günkü performansı sunamıyor. PC’lerin performansında çeşitli nedenlerden ötürü yavaşlamalar meydana geliyor. Performans konusu hem genel PC kullanıcıları hem de oyuncular için büyük bir öneme sahip çünkü deneyimi doğrudan etkiliyor.

Bu sorunu çözebilmek için kullanıcıların tercih edebileceği çeşitli programlar bulunuyor. Piyasada bulunan programlar arasında Doctor Kerish 2022 ön plana çıkıyor. Bunun sebebi ise programın çok sayıda gelişmiş özelliği içerisinde barındırması.

Türkçe dilini destekleyen ve bu sayede yabancı dil bilmeyen kişilerin de programı rahat bir şekilde kullanabilmesini sağlayan Doctor Kerish 2022’de modern bir arayüz yer alıyor. Bu, programın kullanımını inanılmaz ölçüde kolaylaştırıyor.

Bilgisayarın performansında belirgin bir artışın yaşanmasına yardımcı olan programda akıllı PC temizleme özelliği mevcut. Bu işlev, her dosyaya en son erişilen tarihi göz önünde bulunduruyor. Böylelikle gerekli olan bir dosyanın silinmesini önleyen hizmet, dosyaları en doğru şekilde temizliyor.

Doctor Kerish 2022, çok can sıkıcı olan Windows çökme sorununu önlüyor ve sistem hatalarını düzeltiyor. Program, bunun yanı sıra eski önbellek dosyalarını da temizliyor. Bu temizlik, performansın artmasına yardımcı oluyor.

Bilgisayarı güvenlik açıklarına ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan program, performans artışının yanı sıra sistem güvenliğini de üst düzeye çıkarıyor. Böylece güvenlik için ek çaba sarf etmeden olası tehlikelere karşı korunuyorsunuz.

Çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılan hizmet, kayıt defterinde bulunan hataları düzenli olarak düzeltiyor. Bu sayede olası sorunların da önüne geçilmiş oluyor. Popüler program ayrıca PC sıcaklığını izleme imkânı da sunuyor.

Ekstra bir program yüklemenize gerek bırakmayan hizmet, bilgisayarın kaç derece sıcaklığa ulaştığını gerçek zamanlı olarak gösteriyor. Bu, özellikle video oyunu oynarken oldukça işinize yarayacaktır çünkü bazı bilgisayarlar oyun esnasında çok yüksek sıcaklıklara ulaşabiliyor. PC’nizin de yüksek sıcaklığa ulaşıp ulaşmadığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Bilgisayar sıcaklığını görüntüleme işlevinin yanı sıra oyun ve internet sorunları için de çok önemli işlevler mevcut. Oyuncular için de harika bir hizmet olan Kerish Doctor 2022, internet bağlantı hızını optimize ediyor ve hatta oyun performansını iyileştiriyor.

doctor-kerish-2022-nasil-program

Popüler programın ücretli versiyonunun yanı sıra ücretsiz deneme sürümü de yer alıyor. Ücretsiz deneme sürümü, kullanıcıların programı 15 gün boyunca kullanabilmesine olanak tanıyor.

Programdan memnun kalan ve kullanmaya devam etmek kullanıcılar için şu anda harika bir fırsat da sunuluyor.

Hizmetin resmi web sitesinde 1 yıllık, 2 yıllık ve 3 yıllık olmak üzere üç farklı lisans anahtarı seçeneği bulunuyor. İhtiyacınıza en uygun seçeneği seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bir lisans anahtarı üç bilgisayarda kullanılabiliyor.

Şu andaki mevcut kampanya ile beraber 1 yıllık lisans anahtarı 160 TL’den 60 TL’ye, 2 yıllık lisans anahtarı 180 TL’den 80 TL’ye ve 3 yıllık lisans anahtarı ise 200 TL’den 100 TL’ye düştü. Kampanyadan yararlanarak programı çok daha uygun bir fiyat karşılığında satın alabilirsiniz.

doctor-kerish-2022-ne-ise-yarar

Editörün Yorumu

Kerish Doctor 2022, bilgisayarının performansından memnun olmayan Windows kullanıcıları için harika bir programdır. Milyonlarca kez indirilen hizmet internet bağlantısını optimize etme, oyun performansını iyileştirme ve Windows çökmelerini önleme gibi işlevlerle hem oyunculara hem de genel kullanıcılara hitap ediyor.

Program, bilgisayarın performansında belirgin bir artışın yaşanmasını mümkün hâle getirirken güvenlik açıklarını ortadan kaldırma ve kötü amaçlı yazılımlara koruma gibi özellikler sayesinde kullanıcıların güvenliğini üst düzeye çıkarıyor.

Doctor Kerish 2022 Özellikleri Listesi

 • Akıllı PC temizliği
 • Akıllı güncelleme
 • Akıllı hata düzeltmesi
 • Windows çökmelerini önleme
 • Oyun performansını iyileştirme
 • PC üzerinde tam kontrol imkânı
 • Kötü amaçlı yazılımlardan koruma
 • İnternet bağlantısını optimize etme
 • Eski önbellek dosyalarını temizleme
 • Güvenlik açıklarını ortadan kaldırma
 • Hasarlı ve geçersiz kısayolları temizleme
 • Windows ayarlarını ve sistem hizmetlerini optimize etme

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir